NIXsolutions: Яке майбутнє додатків для Android у 2023 році та надалі?

Щоб вижити в сучасну цифрову епоху, компанії повинні розуміти швидкість змін тенденцій у розробці додатків для Android. Розробка додатків продовжуватиме розвиватися, оскільки все більше людей будуть використовувати новітні технології.

Крім того, ринковий попит і поведінка користувачів щодо програм Android можуть змінитися. Щоб розширити охоплення свого бізнесу за допомогою мобільних додатків, важливо бути в курсі сучасних тенденцій.

NIX Solutions

Statista повідомляє, що користувачі завантажують майже 7,9 мільйона додатків з Apple Store і 28,3 мільярда додатків з Google Play Store. Крім того, у світі налічується приблизно 7,1 мільйона користувачів програми.

Користувачі смартфонів зазвичай мають 35 встановлених програм на своїх телефонах, пише techugo.com. Однак їм не подобаються програми, які уповільнюють їхні пристрої. Тому, створюючи власне цифрове рішення, переконайтеся, що ваш технологічний партнер розробить надійну програму, яка надасть вам більше можливостей для успішного процвітання.

3  технологічні тенденції Android у 2023 році

5G

Хоча бездротова технологія п’ятого покоління (5G) набирає обертів уже більше десяти років, більшість операторів почали розгортати доступ 5G лише у 2021 році.

Швидкість є головним напрямком 5G. 5G є швидшим за технологію 4G і може працювати на швидкості в 100 разів вищій, ніж більшість мереж. Це дозволяє людям, окремим особам і підприємствам підключатися до носіїв, машин і пристроїв. Оскільки 5G дуже швидкий і передає інформацію за мілісекунди, це зменшує затримку та забезпечує кращу взаємодію з користувачем.

Існує багато випадків використання 5G. Одним із простих варіантів його використання є те, що користувачі можуть транслювати HD-відео на свої пристрої без буферизації та втрати якості. PwC опублікувала дослідження, яке описує, як екосистема охорони здоров’я з підтримкою 5G, яка включає додатки, Інтернет речей і переносні пристрої, може допомогти пацієнтам стежити за своїм здоров’ям і покращити якість життя. Це може дозволити ранню діагностику та зменшити витрати на охорону здоров’я приблизно на 2000 доларів США на пацієнта.

AR і VR

Доповнена реальність (AR), яка накладає штучні зображення на реальні об’єкти, — це те, як користувачі Pokemon Go могли грати, гуляючи по сусідству. Віртуальна реальність (VR), з іншого боку, створює штучне середовище. Meta’s Oculus Quest 2 дозволяє користувачам займатися спортом, подорожувати та дивитися концерти в захоплюючому середовищі зі своєї вітальні. Але AR і VR не тільки для геймерів. Ці технології швидко поширюються на інші галузі, такі як подорожі та нерухомість.

Технологія AR зараз швидко розвивається. Це стало можливим завдяки COVID-19, несподіваному каталізатору. Багато людей більше не почувалися в безпеці, відвідуючи дні відкритих дверей, коли вибухнула пандемія. Швидка розробка додатків дозволила здійснювати віртуальні візити додому.

Matterport, платформа віртуальних 3D-турів, створила цифрове рішення, яке дозволяє продавцям будинків сканувати свої будинки за допомогою датчиків LiDAR зі своїх смартфонів або планшетів. Раніше ця можливість була можлива лише за допомогою високоякісного камерного обладнання.

Кросплатформна розробка

Ваші бізнес-потреби визначатимуть технологію, яку ви виберете для своєї програми, зазначає команда NIXsolutions. Розробка міжплатформних додатків є кращим варіантом, якщо вам потрібно швидко вивести на ринок програму зі складними функціями.

Перехресна розробка – це спосіб забезпечити розвиток майбутніх тенденцій у додатках. Це дозволить використовувати мобільні програми в різних операційних системах (Windows і Android, iOS тощо).

NativeScript, React Native і Xamarin є основними інструментами на ринку розробки програм. Вони також допоможуть знизити витрати та збільшити швидкість розробки додатків.