NIX Solutions: Найактуальніші тренди у сфері контекстної реклами

Через пандемію сфера контекстної реклами зазнала деяких змін. Завдяки впровадженню технологій машинного навчання маркетологи можуть більше та активніше працювати з цільовою аудиторією, контентом та рекламною стратегією. Дізнайтеся про всі важливі тренди контекстної реклами у статті нижче.

NIX Solutions

Автоматизація

“Розумні” передові технології автоматизації багатьох рутинних процесів економлять час і дозволяють випереджати конкурентів. Але все ж таки вони не зможуть найближчим часом залишити без роботи реальних фахівців, які повинні, як і раніше, тримати все під контролем, наприклад, відстежувати витрачання бюджету автоматизованими сервісами.

Спрямованість реклами, сегментування цільової аудиторії

Важливо відстежувати покази реклами за відповідними запитами. Інформація повинна демонструватися не тільки під час цілеспрямованого пошуку, але й при знаходженні потенційних клієнтів у мережі. А для реклами в різних медіасервісах можна застосовувати алгоритми автоматизації пошукових систем, а також оцінювати поведінку різних сегментів аудиторії.

Тестування

У тестовому режимі можна впровадити пошукову рекламу адаптивного формату, а також фіксацію різних об’яв. Автоматизація рекламного контенту визначає тактики інтернет-маркетингу. Але важливим є грамотний підхід до тестування з точним визначенням цілей та плануванням, з прийняттям рішень за наявності достатньої вибірки. А ще не варто тестувати одночасно різні гіпотези, щоб не отримати хаотичних даних.

Омніканальність

Жоден маркетинговий канал не працює окремо з максимальною ефективністю. Потрібно впроваджувати одночасно різні формати маркетингу: афілійований, SEO, електронний, PR. Завдяки диверсифікації каналів можна відкривати різні можливості. Освоюйте різноманітні рекламні майданчики.

Адаптивні оголошення у пошуку

З 2022 року Google продемонстрував пошукові оголошення адаптивного типу. Розширені формати тексту вже недоступні. Якщо ви ще не перейшли на адаптивні оголошення, настав час це зробити. Слід освоїти цей інструмент, навчитися робити його ефективним для цільової аудиторії.

Бути у всеозброєнні

Важливо відстежувати будь-які зміни та адаптуватися до них. Слідкуйте за світовими тенденціями, запроваджуйте нові інструменти маркетингу, вносіть необхідні коригування.

Успішно просувати бізнес допоможе команда NIX Solutions. Цш фахівці надають послуги віддаленого адміністрування, консалтингу, IT-аутсорсингу та підтримки, бізнес-аналізу та розробки мобільних додатків та ПЗ. Усі подробиці є на NIX Solutions reviews.